درباره ما

درباره شرکت:

شرکت ناب اندیش بنیان در سال 1381 با هدف پیشبرد اهداف علمی، تحقیقاتی، صنعتی و نمونه سازی های سریع در زمینه های مختلف فنی مهندسی تآسیس گردیده است.این شرکت  مفتخر است با مجموعه ای از کارشناسان مجرب و دوره دیده در مراکز معتبر صنعتی و دانشگاهی خارجی و داخلی و با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه تکنولوژی نمونه سازی و قطعه سازی سریع، ساخت دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی جزء شرکت های پیشرو در این صنعت قرار گیرد.ناب اندیش بنیان با اخذ گواهی نامه های متعدد بین المللی توانسته گام های بزرگی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان بردارد و در این راستا با داشتن سرمایه های انسانی توانمند، خلاق و جوان و با تآکید بر ارزش های سازمانی و استفاده از ایده های خلاقانه و تکنولوژی نوین قصد دارد در ارائه ی خدمات در ایران، از شرکت های پیشرو در این صنعت باشد.

این شرکت با توجه به دستاوردها و سابقه فعالیت در زمینه های مختلف این حوزه از صنعت، تصمیم به شروع فعالیت در ساخت شیشه های تزئینی صنعتی،هنری وشیشه های سفارشی کرده است.  

 

ارزش های شرکت:

مشتری مداری: رضایت و خشنودی مشتری الویت ماست

اثرگذاری مثبت بر اقتصاد کشور

نوآوری و خلاقیت برای پاسخگویی به نیاز مشتریان

صداقت و صراحت در ارتباط با مشتریان

مسئولیت پذیری در قبال مشتریان

 

اهداف شرکت

ناب یک تیم متشکل از متخصصین خلاق و توانا با تفکرات خلاقانه با عملکرد استثنائی می باشد.

ناب بسیار انعطاف پذیر و نرم در راستای علایق و نظرات مشتریان خود گام برمیدارد.

ناب ما خواستار رشد و ترقی شما هستیم و همواره با افتخار باب ارتباط صمیمی و نزدیک خود را با همکاران و مشتریان باز میگذاریم.

ناب همیشه خلاق می باشد و این همیشه دغدغه خاطر ماست که محصولات و خدمات تولیدی خود را در هر دوره و با ارتقاء کیفی بالاتر در بازار صنعت ارائه کنیم.

Back to Top